Hakkımızda

Boydek Yapı 1983 yılından bu yana Bodrum’da kaliteli , Boya , dekorasyon , İnşaat Tadilat , Mantolama , Alçı Alçıpan konularında hizmet vermektedir. İbrahim ÖZSARI Tarafından Kurulmuştur.

Çünkü biz, bir ülkenin geleceğinin, sağlıklı yaşam alanlarında büyüyen bireylerin oluşturacağına inanıyoruz. Her zaman en iyisini üretebilmek için yapı sektörüne dikkatle ve özenle odaklanıyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde yeni bir yaşam biçimi sunmayı hedefleyerek; deneyim, dinamizm, yenilikçilik ve teknolojiyi harmanlayarak, müşterilerimizin tam ihtiyacına cevap verecek yaşam alanları inşa ediyoruz. Çünkü BOY DEK YAPI  sadece kalite ve teknolojisiyle değil hesaplılığı ve kolaylığı ile de gelişmiş yüzlerce projeye’ye damgasını vuran bir marka.

Kurumsal sorumluluğumuz ve vatandaşlık bilincimiz çerçevesinde uzmanlığımız olan inşaat sektöründe her zaman en yenisini, en gelişmiş teknolojiyi ve en uygun çözümü sunmayı hedefliyoruz.

Firmamız, teknoloji, kalite ve güvenlikten ödün vermeden, her zaman en hesaplısını sunabilmek için çalışıyor. Bu hedefimize başarılı projelerimizle  ulaştık. Yeni projelerimizi de standartlarımızdan ve kaliteden vaz geçmeden gerçekleştirme sözü veriyoruz.

İbrahim ÖZSARI

Yön.Kur.Bşk.